Hotel Euroglobe

  • Wi-Fi
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Hotel Euroglobe Copenhagen розташований у районі Frederiksberg, на відстані 2.3 км від таких культурних пам'яток, як Датський центр архітектури. У цьому готелі 26 номерів.

За 5 хвилин можна дійти до ресторану Chai Wong, а всього за 5 хвилин ходьби знаходиться ресторан Frokostrestauranten 1971.

Музей робітників та Кругла вежа, знаходяться на відстані 25 та 30 хвилин ходьби від готелю. На відстані приблизно 10 хвилин їзди від цього помешкання знаходиться замок Розенборг. Також Hostrups Have розташований всього за 1.3 км. Щоб відчути повну гармонію з природою, можна відвідати парк розваг Тіволі, розташований біля Euroglobe Копенгагена. Автобусна зупинка Kastanievej розміщена в межах 5 хвилин ходьби від цього готелю.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Hotel Euroglobe Копенгаген
Nomad City Hotels Frederiksberg
Ціна лише для моб. пристроїв

Nomad City Hotels Frederiksberg

5.1
Непогано 226 відгуків
1 м від помешкання
USD 76 USD 68
за ніч
Cabinn Express
Ціна лише для моб. пристроїв

Cabinn Express

7.4
Добре 1412 відгуків
118 м від помешкання
USD 85 USD 77
за ніч
Cabinn Scandinavia
Ціна лише для моб. пристроїв

Cabinn Scandinavia

7.2
Добре 8335 відгуків
434 м від помешкання
USD 235 USD 212
за ніч
360° panorama
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Копенгаген Аеропорт
    10 км

    Залізничні вокзали

    Copenhagen Central Station
    1.2 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 13:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Часті питання
    • 🌇
      Hotel Euroglobe знаходиться недалеко від центру міста?
      До центру Копенгагена можна дістатися за 15 хвилин ходьби від Hotel Euroglobe.
    • 🚎
      Які зупинки громадського транспорту знаходяться поруч з Hotel Euroglobe?
      Найближчий автовокзал до Hotel Euroglobe" - Kastanievej, розташований на відстані 5 хвилин їзди машиною, а найближча станція метро - " Станція Forum", в межах 5 хвилин ходьби від готелю.

    Розташування

    360° panorama
    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Копенгаген Аеропорт
    10 км

    Залізничні вокзали

    Copenhagen Central Station
    1.2 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Hotel Euroglobe Копенгаген

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити